Tu zacznij – relaks w ciąży krok po kroku

Witaj na stronach Cudu Narodzin!

To miejsce w sieci stworzone specjalnie z myślą o relaksie dla kobiet w ciąży i świadomym przygotowaniu do porodu!

Misją Cudu Narodzin jest pomoc w osiągnięciu spokoju i komfortu w okresie oczekiwania na dziecko oraz w czasie samego porodu. Aby realizować to zadanie w Cudzie Narodzin kobiety uczą się jak się relaksować oraz pracować z własnymi myślami i emocjami.

Do Twojej dyspozycji są specjalne programy, dzięki którym w domowym zaciszu poznasz i przetestujesz techniki głębokiej relaksacji i autohipnozy. Wszystkie programy przygotowane są przez psychologa, seksuologa i doule, dzięki czemu idealnie odpowiadają potrzebom kobiet w ciąży. Opis wszystkich programów hipnozy i relaksacji znajdziesz w dziale OFERTA.

TUTAJ znajdziesz porównanie dostępnych programów, opis ich stosowania oraz najlepszy moment na rozpoczęcie pracy z nimi. Ten wykaz pomoże Ci dopasować najlepszy program relaksacyjny do Twoich potrzeb.

Jeśli masz pytania dotyczące stosowania głębokiej relaksacji, hipnozy bądź autohipnozy zobacz nasze ODPOWIEDZI oraz przeczytaj HISTORIE PORODOWE kobiet, które już skorzystały z technik odprężania się, hipnotycznego znieczulenia i świadomej relaksacji w czasie narodzin.

W dziale BAZA WIEDZY znajdują się artykuły dotyczące różnych aspektów ciąży i porodu. Umieszczone tam artykuły pomogą Ci podjąć świadomą decyzję odnośnie tego w jaki sposób chcesz urodzić dziecko i/lub jakich interwencji medycznych chcesz uniknąć. Materiały te oparte są o naukowe fakty. Dodatkowo możesz skorzystać z quizu, aby przetestować swoją przedporodowe przygotowanie.

Na stronie udostępniam wiele przydatnych materiałów zupełnie ZA DARMO. I tak każda kobieta w ciąży może pobrać kolorowanki relaksacyjne, wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu on-line „4 kroki do porodu naturalnego” oraz pobrać DEMO programu „Cud Narodzin – hipnoza do porodu”.

Na blogu dostępne są też artykuły dotyczące  SAMOROZWOJU i RELAKSACJI w czasie ciąży. Z tymi artykułami nauczysz się podchodzić do ciąży jak do procesu, w czasie którego kobieta może doświadczyć prawdziwej transformacji. W takim ujęciu ciąży można odkryć zupełnie nową perspektywę i przestrzeń do pracy nad sobą, swoimi emocjami, pasjami.

Raz w miesiącu na stronie Cudu Narodzin pojawia się też dodatkowy materiał audio – podcast dla kobiet w ciąży– który tyczy się tematyki związanej z ciążą, porodem, psychologią tego okresu. Podcasty dostępne są dla wszystkich zupełnie za darmo, dostęp do niektórych dalszych ćwiczeń może wymagać podania adresu email.

Dopełnieniem OFERTY Cudu Narodzin są proponowane konsultacje indywidualne bądź grupowe. Wsparcie indywidualne prowadzone jest stacjonarnie w gabinecie w Szczecinie, jako konsultacja emailowa bądź via skype. Raz na dwa miesiące rusza również GRUPA WSPARCIA dla kobiet w ciąży, w której pracujemy nad ciążowymi lękami, trudnymi emocjami, traumami i obawami.

Masz jakieś pytania? Jestem do Twojej dyspozycji,

Karolina Piotrowska
psycholog, seksuolog, coach, doula
autorka programów z serii „Cud Narodzin”, książki „Błogosławiony stan umysłu”