Szkoła Rodzenia

Szkoła rodzenia to ważny element przygotowania się do narodzin dziecka. W czasie zajęć szkoły rodzenia nie tylko dowiesz się o tym jak przebiega poród, ale też masz możliwość zadania wszystkich nurtujących Cię pytań.

Nasza Cudowna Szkoła Rodzenia jest wyjątkowa z kilku względów!

Po pierwsze: prowadzimy jedynie weekendowe intensywne warsztaty cudownego rodzenia. Warsztaty zawierają w sobie cały materiał tradycyjnej szkoły rodzenia oraz są poszerzone o moduł “psychologia i hipnoza”. W czasie tego bloku poznasz znaczenie nastawienia do porodu, wpływ hormonów na Twoje emocje oraz dowiesz się jak radzić sobie ze stresem.

Po drugie: wybierając nasze intensywne warsztaty szkoły rodzenia masz pewność, że dostaniesz rzetelną wiedzę. Cud Narodzin prowadzi swoje warsztaty jedynie w dobrych szkołach rodzenia! Oznacza to, że miejsce, w którym się spotkamy ma nienaganną opinię i cieszy się dobrą sławą.

Po trzecie: na tych warsztatach doświadczysz głębokiej relaksacji podczas sesji hipnozy! Poznasz techniki hipnotycznego znieczulenia i przełamania traumy.

Po czwarte: otrzymasz multimedialną (zapisaną na płycie CD) wersję programu “Cud Narodzin” (przeszło 6h nagrań relaksacyjnych i hipnotycznych oraz przeszło 100 stron podręcznika) tak, abyś mogła dalej praktykować techniki relaksacyjne.

Nasze Warsztaty Cudownego Rodzenia prowadzimy w:

Białymstoku – zobacz opis ośrodka i najbliższe terminy zajęć

Warszawie – zobacz opis szkoły rodzenia i najbliższe terminy zajęć

 

Prowadzisz szkołę rodzenia i chciałabyś organizować Cudowne Warsztaty Rodzenia? Skontaktuj się z nami w celu nawiązania współpracy

Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram