Cud Narodzin – tu zacznij

Witaj po CUDownej stronie ciąży!

Misją Cudu Narodzin jest pomoc w osiągnięciu spokoju i komfortu w okresie oczekiwania na dziecko i podczas samego porodu. Aby realizować to zadanie Cud Narodzin uczy kobiety jak się relaksować oraz pracować z własnymi myślami i emocjami. 

Nazywam się Karolina Piotrowska i od 2012 roku pomagam kobietom w ciąży i świeżo upieczonym rodzicom. Jestem profesjonalistką, przygotowaną zarówno pod względem wykształcenia, jak i doświadczenia (własnego i zawodowego) do pracy psychologicznej z ciężarnymi. Więcej o mnie i mojej drodze zawodowej oraz o tym dlaczego robię właśnie to, co robię możesz się dowiedzieć TUTAJ.

Cud Narodzin jest projektem, który stale się rozwija. Dzieje się tak, ponieważ zależy mi na budowaniu społeczności i relacji. W tym miejscu wszystkie kobiety w ciąży są mile widziane! Spotykamy się na luźnej grupie na FB, gdzie rozmawiamy o materiałach z Cudu i waszych trudnościach. Dzięki temu jesteśmy stale na bieżąco i w kontakcie. Kontakt też oczywiście zachowujemy dzięki stronie na FB i Instagramie.

W Cudzie Narodzin wszystko kręci się wokół relaksu i odprężenia. Chcę, aby każda kobieta w ciąży miała szansę na doświadczenie tego przyjemnego stanu spokoju – dlatego zupełnie za darmo udostępniam tutaj materiały do relaksacji.

Nagranie relaksacji dla kobiet w ciąży możesz pobrać tutaj:

Przy okazji ta relaksacja, jest również pierwszym nagraniem z pełnego programu “Cud Narodzin – hipnoza do porodu”, w którym możesz się samodzielnie nauczyć technik głębokiej relaksacji i wchodzenia w stan autohipnozy, który później wykorzystasz w czasie narodzin Twojego dziecka. Serdecznie Cię zachęcam do zajrzenia do opisu tego programu – zrozumiesz dzięki temu jak działa Cud Narodzin i jak bardzo unikatową propozycję i wspaniałe doświadczenie ciąży i narodzin mogę Ci zaoferować. Cud Narodzin to nie jest jakiś tam kurs – to pełne doświadczenie odprężenia, spokoju, wyciszenia, które możesz sobie podarować.

Skoro właśnie przygotowujesz się do narodzin pamiętaj, aby zajrzeć do bazy wiedzy okołoporodowej. Przygotowałam też dla Ciebie darmowy kurs “szkoła rodzenia online“, który podsumowuje potrzebną przed porodem wiedzę oraz relaksacyjne kolorowanki dla kobiet w ciąży.

W Cudzie co miesiąc otrzymujesz 2 podcasty, czyli audycje dotyczące ciąży, porodu lub macierzyństwa oraz 2 artykuły, również dostosowane dla kobiet w ciąży i młodych mam. Zachęcam Cię do dołączenia do newslettera, dzięki czemu żadne treści Ci nie umkną (pobranie powyższej relaksacji również sprawi, że się na nim znajdziesz)

pozdrawiam Cię serdecznie,
Karolina Piotrowska

[wdi_feed id=”3″]

Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram