[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”1257″ css_animation=”appear”][vc_separator][vc_facebook][vc_pinterest][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=aMAKdlajr98″ title=”youtube”][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]Nazywam się Karolina Piotrowska. Jestem psychologiem, seksuologiem, hipnoterapeutką i doulą. Prywatnie jestem mamą 2 letniego smyka i aktualnie spodziewam się drugiego synka.

W moim życiu poród od bardzo dawna był czymś ważnym. Najpierw dlatego, że panicznie się go bałam i żądałam udostępnienia „cesarski na życzenie” wszystkim kobietom. Potem dlatego, że poznałam cudowną kobietę, która opowiadając o narodzinach swojej córeczki zmieniła całkowicie moją opinie o porodzie. W końcu tak wsiąkłam w temat, że jako hipnoterapeutka postanowiłam, we współpracy z położną, przygotować program do hipnoporodu.

Na różnych etapach mojego życia spotykałam różne kobiety. Na stałe pracuję z mamami spodziewającymi się dziecka. Mam zaszczyt i przyjemność towarzyszyć im w tym ważnym momencie życia jakim jest przygotowanie do macierzyństwa. Prowadzę szkolenia grupowe oraz spotkania indywidualne, czasem przyjmuję rolę douli i jestem z moimi podopiecznymi w czasie narodzin – wspierając je i zachęcając do dalszego wysiłku. Konsultuję zarówno pary, jak i osoby indywidualne – więcej o mojej ofercie można dowiedzieć się w zakładce „gabinet”.

Hipnoporód to nie tylko moment porodu – to wiele tygodni, jeśli nie miesięcy, relaksu, odprężenia i przygotowywania się na spotkanie z dzieckiem. „Cud Narodzin” powstał z myślą o tym, abyś przestała się bać i zrozumiała jak mogą wyglądać narodziny.  W tym programie koncentrujemy się nie tylko na fizjologi rodzenia (chociaż o tym też dowiesz się dużo) ale przede wszystkim na tym co Ty możesz zrobić aby narodziny Twojego maleństwa były dla Ciebie spokojne, pełne miłości i komfortu. Dlatego w czasie programu „Cud Narodzin” dużą rolę przywiązuję do emocji związanych z porodem i udostępniam Ci narzędzia, dzięki którym przetransformujesz trudne odczucia w poczucie bezpieczeństwa.

kwiecień 2013

 

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_tabs active_section=”1″ title=”Moje uprawnienia”][vc_tta_section title=”Psycholog” tab_id=”1448139756210-da4e9136-0512″][vc_column_text]Ukończyłam jednolite pięcioletnie magisterskie studia na kierunku psychologia, o specjalności neuropsychologia kliniczna. Rozpoczynając studiowanie miałam zupełnie inny pomysł na moją karierę: chciałam pracować badawczo i zajmować się mózgiem.

Poniekąd mi się to udało, gdyż miałam ogromną przyjemność stażować w PAN w Instytucie Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego. Zespół, którego pracę mogłam obserwować zgłębiał tajniki neurogenezy (tworzenia się nowych komórek nerwowych w mózgu) i tego też zagadnienia dotyczyła moja praca magisterska („Neurogeneza dorosłych u ludzie”).

Wtedy jednak zaszłam w pierwszą ciążę i mój świat stanął na głowie. Nadal mam naukowe ciągotki i nie wykluczam powrotu w tamte rejony. Póki co jednak szczególnie interesuje mnie mózg w hipnozie i głębokim relaksie.

dyplom-psycholog[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Seksuolog” tab_id=”1448139756801-b2ed4a6d-70f6″][vc_column_text]Zafascynowana seksualnością człowieka ukończyłam w 2014 roku podyplomowe studia na kierunku seksuologia kliniczna. Tytuł mojej pracy dyplomowej brzmiał: „wpływ doświadczenia porodu na funkcje seksualne kobiet”. Praca ta została oceniona przez profesora Lwa Starowicza na ocenę bardzo dobrą.

Poród jest częścią kobiecej seksualności, choć niewiele mówi się o tym w naszym społeczeństwie. Od czasu ukończenia studiów udzielam konsultacji w tym zakresie on-line oraz w gabinecie, zaś od czerwca 2015r. współpracuję z Centrum Narodzin Mamma w Szczecinie prowadząc tam poradnię psychologiczno-seksuologiczną.

[/vc_column_text][vc_media_grid grid_id=”vc_gid:1448141466172-1163420a-85a6-6″ include=”1892,1066,1065″][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Hipnotyzer” tab_id=”1448139855163-d551736a-a101″][vc_column_text]W roku 2013 ukończyłam trzystopniowe szkolenie na hipnotyzera uzyskując dyplom z Ministerstwa Edukacji Narodowej uprawniający mnie do stosowania technik hipnozy na terenie Unii Europejskiej.

Hipnotyzer to osoba biegła w sztuce głębokiej relaksacji oraz wprowadzania klienta w stan transu hipnotycznego. W czasie sesji hipnozy hipnotyzer podaje klientowi sugestie hipnotyczne, które działają w trakcie trwania hipnozy oraz po wyjściu z transu.

Z uwagi na tą specyficzną konstrukcje i sposób oddziaływania hipnoza jest skutecznym narzędziem w pracy psychologów, lekarzy i terapeutów. Wykonywana zgodnie z etyką pracy oraz przez doświadczoną osobę daje szybko widoczne i mierzalne rezultaty.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Doula” tab_id=”1448139882593-f5ceadba-419f”][vc_column_text]Doula to profesja, która dopiero w 2015 roku została wpisany na listę zawodów. To dziwne, gdyż od tysięcy lat jest to zajęcie obecne w każdej cywilizacji. Doula to kobieta, która w czasie ciąży, porodu i połogu wspiera matkę. Zapewnia jej poczucie intymności, ciepła i bezpieczeństwa. Zna niefarmakologiczne sposoby łagodzenia doznań. Towarzyszy matce w jej przemianie.

Ukończyłam kurs organizowany przez międzynarodowe stowarzyszenie doul DONA oraz przez Stowarzyszenie Doula w Polsce w roku 2014. Zaś od 2012 towarzyszę i wspieram kobiety w ich drodze do macierzyństwa.[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” parallax=”content-moving” parallax_image=”1794″ css_outer=”.vc_custom_1445241528092{background-image: url(https://cud-narodzin.pl/wp-content/uploads/2015/10/bokeh-vibrant-red-or-pink-background-with-blurry-lights_zyUW0zw_.jpg?id=1753) !important;}” css=”.vc_custom_1448141159216{margin-top: 10px !important;margin-bottom: 10px !important;}”][vc_column width=”2/3″ css=”.vc_custom_1448141948330{margin-top: 5px !important;margin-bottom: 5px !important;padding-top: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;background-color: #edefef !important;}”][vc_column_text]Więcej o mnie możesz dowiedzieć się pobierając darmowe demo programu „Cud Narodzin”. Oprócz pierwszego pełnego nagrania audio znajdziesz tam pierwszych kilkadziesiąt stron podręcznika.

Dowiesz się jak dokładnie działa hipnoza i autohipnoza w czasie ciąży. Przetestujesz na własnej skórze jak bardzo potrafisz się zrelaksować. Poznasz również moją historię oraz odpowiedź na pytanie „jak doszło do powstania Cudu Narodzin?”.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1448141528895{margin-top: 5px !important;margin-bottom: 5px !important;padding-top: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;}”][vc_single_image image=”1625″ css_animation=”right-to-left” link=”https://cud-narodzin.pl/darmowe-nagranie-hipnozy-2/”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Aktualności i nowości” font_container=”tag:h2|text_align:center” css=”.vc_custom_1448139454124{margin-top: 15px !important;}”][vc_basic_grid max_items=”4″ element_width=”3″ gap=”5″ item=”mediaGrid_SimpleOverlay” grid_id=”vc_gid:1448139419245-f6e86a8b-00db-5″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Polecane programy hipnozy na czas ciąży i porodu” font_container=”tag:h2|text_align:center”]

[/vc_column][/vc_row]