Darmowa Szkoła Rodzenia On-line

Bezpłatna szkoła rodzenia – kurs online:

Z tym kursem online poznasz cztery podstawowe czynniki, które mogą wpłynąć na to jak potoczą się narodziny Twojego dziecka. To szkolenie w założeniu jest krótkim – kompaktowym podsumowaniem dotyczącym tego co warto zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na poród naturalny. W kolejnych lekcjach opisuję ważne aspekty każdego z czynników zaś w materiałach bonusowych otrzymujesz checklistę do samodzielnego wypełnienia. Z tą listą sama ocenisz jak dobrze jesteś przygotowana do porodu.

Dodatkowo: lekcjom towarzyszą krótkie pytania coachingowe, uwagi bądź ciekawostki, która pozwolą Ci spojrzeć na omawiany temat z trochę innej perspektywy.

Kurs przewidziany jest do zrealizowania w czasie 14 dni, w tym okresie codziennie trafi do Twojej skrzynki jeden mail.
Ta internetowa szkoła rodzenia została stworzona w taki sposób, abyś w ciągu dwóch tygodni podsumowała swoje informacje o porodzie i odpowiedziała sobie na ważne pytania dotyczące rodzenia. Realizacja każdej lekcji zajmie Ci nie więcej niż 10 minut!

Zapis do internetowej szkoły rodzenia:

aby zapisać się do tego kursu online po prostu uzupełnij poniższy formularz. W odpowiedzi przyjdzie do Ciebie mail z prośbą o potwierdzenie czy na pewno chcesz otrzymać nasze bezpłatne materiały. To bardzo ważne, abyś wyraziła swoją zgodę!  Inaczej nie otrzymasz od nas materiałów ze szkoły rodzenia.

Wysyłamy tego maila po to, aby mieć pewność, że to właśnie Ty chcesz otrzymać dostęp do darmowej szkoły rodzenia online – to rodzaj podwójnego zabezpieczenia, na wypadek gdyby ktoś posłużył się Twoim adresem. Gdy klikniesz link potwierdzający w pierwszej wiadomości automatycznie otrzymasz kolejne maile z treścią naszej wirtualnej szkoły rodzenia.

BONUSY:

Dodatkowo, jak każda zapisana na nasze listy mailingowe kobieta otrzymasz dostęp do pełnego nagrania hipnotycznej relaksacji dla kobiet w ciąży, fragmentu podręcznika „Cud Narodzin – hipnoza do porodu”, kolorowanek relaksacyjnych dla kobiet w ciąży

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz