Relaksacja dla kobiet w ciąży

Z przyjemnością przekazuję w Twoje dłonie nagranie głębokiej relaksacji dla kobiet w ciąży.  Możesz z niego korzystać tak często, jak tego potrzebujesz. 

 

Zanim wykonasz relaksację po raz pierwszy przeczytaj informacje zawarte na tej stronie! 

Nagranie głębokiej relaksacji przeznaczone jest dla kobiet w ciąży, które chcą doświadczyć odprężenia i spokoju. 

Aby w pełni skorzystać z właściwości głębokiej relaksacji przygotuj sobie komfortowe warunki do odtworzenia nagrania - kocyk, poduszkę, wygodne miejsce i 30 minut czasu. 

 

Ta relaksacja nie powinna być stosowana przez osoby cierpiące na chorobę dwubiegunową, schizofrenię i epilepsję. W takiej sytuacji przed rozpoczęciem odtwarzania skonsultuj się ze swoim lekarzem lub psychoterapeutą. 

 

Więcej informacji na temat głębokiej relaksacji, hipnoporodu, psychologicznego przygotowania do porodu, budujących historii porodowych oraz darmową szkołę rodzenia znajdziesz na mojej stronie

www.cud-narodzin.pl 

Jeśli chcesz pobrać DEMO programu "Cud Narodzin - hipnoza do porodu" zawierające kolejne nagranie głębokiej relaksacji oraz fragment szkolenia kliknij w link poniżej. 

A oto, co kobiety, które rodziły z Cudem Narodzin mają do powiedzenia na temat pracy z programem, hipnoporodu, głębokiej relaksacji i psychologicznego przygotowania do narodzin: