Jak wspierać kobietę w porodzie – podcast specjalnie dla przyszłych ojców

Jak wspierać kobietę w porodzie – podcast specjalnie dla przyszłych ojców

Skoro czytasz te słowa jest duża szansa na to, że spodziewasz się potomka. Do tej pory Cud Narodzin był przestrzenią przeznaczoną dla kobiet, w której przyszłe mamy dobywały wiedzę o ciąży i porodzie oraz uczyły się technik skutecznego relaksu (do wykorzystania  na sali porodowej i w późniejszym etapie macierzyństwa). Jednak dzisiaj otwiera się nowy etap działania tej strony 🙂 dzisiaj coś specjalnie dla przyszłych ojców.

(player audio znajduje się na dole strony, pod tekstem! )

O ile kobiety mają w internecie wiele miejsc, w których mogą zyskać cenne informacje tak ilość takich wiadomości skierowana specjalnie dla ojców jest ograniczona. Dlatego właśnie chcę stworzyć kilka nagrań, które przygotują Ciebie jako przyszłego ojca do świadomego doświadczenia tego czasu rodzinnej transformacji.

W tym odcinku opowiem Ci o:

W dzisiejszym, pierwszym nagraniu opowiadam Ci o tym, jak wspierać kobietę rodzącą. W szczególności dowiesz się:

  • dlaczego wsparcie w czasie porodu jest takie istotne – co dajesz kobiecie dzięki swojemu wsparciu?
  • czego nie można nazwać wsparciem?
  • do czego ma prowadzić wspieranie kobiety rodzącej?
  • dlaczego relaks w czasie porodu jest taki istotny?
  • jaka jest Twoja rola w porodzie?
  • jakie są potrzeby kobiety rodzącej?
  • co możesz zrobić tylko Ty jako partner, aby pomóc kobiecie rodzącej?

a dodatkowo poznasz 5 krytycznie ważnych punktów, które każda osoba towarzysząca w porodzie powinna znać! Przy okazji daje Ci kilka istotnych pytań, które warto zadać kobiecie w ciąży, dzięki którym Twoje wsparcie będzie kompatybilne z jej potrzebami.

Prezent specjalnie dla Ciebie!

Zachęcam Cię też do zostawienia w polu poniżej swojego adresu email.
Wszystkie zarejestrowane osoby otrzymają specjalne TAJNE NAGRANIE, z którego dowiesz się JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDA TOWARZYSZENIE W PORODZIE i DO CZEGO ORAZ W JAKI SPOSÓB WARTO SIĘ PRZYGOTOWAĆ. 

W dzisiejszym odcinku opowiadam jak możesz pomóc kobiecie rodzącej, w tajnym nagraniu dowiesz się jak możesz pomóc sam sobie, aby dobrze i spokojnie doświadczyć narodzin dziecka. 

PS. Przygotuj sobie kartkę do notowania – przyda Ci się! 🙂 albo podaj swój adres email powyżej, aby dostać opracowany przeze mnie SKRYPT – ŚCIĄGĘ z poniższego nagrania oraz inne materiały pomocnicze trafiły wprost na Twoją skrzynkę mailową. .

Podcast o wspieraniu kobiety rodzącej

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Related posts

Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram