Chcesz wiedzieć na ile jest skuteczna i jak jej działanie było odbierane przez inne kobiety? Poniżej prezentujemy kilka opinii od naszych CUDownych mam oraz historie z ich porodów. Z dumą muszę przyznać, że liczba zrelaksowanych mam zadowolonych ze swoich doświadczeń porodowych wciąż rośnie. Cieszę się, że te wyjątkowe chwile zapisują się w Waszym życiu jako moment zwycięstwa, siły i mocy.

Na samym końcu tej strony znajdziesz materiał video – jedna z mam opowiada jak wspomina całe przygotowanie do hipnoporodu oraz poród z hipnozą.

hipnoza do porodu opinie

Kiedy opowiadam swoim znajomym, że mój poród był niezwykłym przeżyciem, nie rozumieją o co chodzi. Bez bólu wypisanego na twarzy i traumy. Za to pełen opanowania własnego ciała, skupienia i uśmiechu w chwilach relaksu pomiędzy skurczami.

Już teraz, z perspektywy kilkunastu dni od tego wydarzenia wspominam nasz Cud Narodzin jako niesamowity rytuał, pełen skrajnych emocji, z których w sercu pozostało szczęście i podziw dla własnego ciała.

Dziękuję Pani Karolinie, że stworzyła program hipnoporodu. „Niebieski obłok” i praca nad znieczuleniem okazały się bezcenne. Z serca polecam wszystkim kobietom, szykującym się do tego ważnego dnia. Jest to klucz do porodu świadomego i bezpiecznego.

Zuzanna Kuczbajska

hipnoza do porodu wasze ocenyProgram „cud narodzin” trafił do mojego życia około 8-mego miesiąca ciąży. Okazał się być „pigułką” porządkującą myśli i serce w czasie, gdy się czeka na niewiadome – bo pierwsze dziecko to przecież totalna niewiadoma 🙂 Dzięki programowi znalazłam m.in. swoje „bezpieczne miejsce”. Były to myśli, które w momencie stresowym – nie tyko podczas porodu – pozwalały mi uciec w zakątek, który przywracał równowagę emocjom. Najlepsze jest to, że myśli można używać też i po porodzie! Jest to wartość dodana do programu, bo przecież „bezpieczne miejsce” czy sposób relaksacji można wykorzystywać zawsze i wszędzie – niezależnie czy się jest  w ciąży czy nie. Podczas korzystania z programu nabrałam również pewności siebie, że i ja mogę być dobrą mamą, że macierzyństwo to wrodzona umiejętność, którą jedynie trzeba rozwinąć. Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamy i życzę by program pomógł Wam w odnalezieniu spokoju ducha i pewności siebie.

Asia KR.

 

autohipnoza do poroduCzy mój poród można uznać za poród w hipnozie? chyba nie 🙂 po prostu wszystko wydarzyło się zbyt szybko. Od trafienia do sali porodowej do rozwiązania minęło zaledwie 2,5 godz. W między czasie słuchałam nagrania na 1 fazę porodu, byłam raczej spokojna i dopiero przy 8 cm poprosiłam o znieczulenie. Oczywiście było już za późno bo akcja szła bardzo szybko. Nagrania na 2 fazę nawet nie tknęłam 🙂 ale cały cykl nagrań pomógł w przygotowaniach do porodu i myślę że razem z synkiem będziemy słuchać tej miłej uspokajającej muzyczki. A bezpieczne miejsce przyda się w wielu sytuacjach życia codziennego.

 Iwona Pękala-Popek

 

 

Ja już po, chciałam Ci podziękować po pierwsze za polecenie douli, po drugie za hipnozę. Mój poród przebiegł bardzo dobrze, nie denerwowałam się przed, chociaż zanim zaszłam w ciążę ten temat mnie przerażał, gdy się zaczęło czułam wyłącznie radość i spokój, a potem wszystko poszło sprawnie i według planu. Gdy konfrontuje swoje przeżycia z innymi kobietami to z żadna bym sie nie zamieniła dziękuję i działajcie dalej, bo to bardzo ważne.

Magda

 opinie o hipnoporodzieZ hipnozą Cudu-Narodzin pierwszy raz zetknęłam się jeszcze w pierwszym trymestrze ciąży na warsztatach. Wprowadzona w pełny relaks, przygotowywałam swoją psychikę i ciało na narodziny mojego Synka. Pod koniec ciąży bóle i niedogodności sprawiały, że nie mogłam spać. Na szczęście w ciągu dnia znajdowałam czas, by poddawać się kojącej sesji hipnozy do porodu. Zwykle tuż pod koniec nagrania zasypiałam, ale w moim przypadku było to błogosławieństwo. Niecała godzina snu z lecącą w tle muzyką sprawiała, że budziłam się wypoczęta, zrelaksowana i pełna pozytywnych myśli w kierunku porodu. Sam poród przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Nie bałam się. Czułam w sobie siłę i spokój. Czułam się bezpieczna. Dziękuję. <3

Martyna

 

 

opinie o relaksacji w ciąży Szczerze mogę polecić wszystkim program Radosna Ciąża, już sam głos pani Karoliny działa niezwykle uspokajająco i łagodząco na wszelkie lęki towarzyszące temu pięknemu, ale jednak stresującemu stanowi jakim jest ciąża, szczególnie jeżeli są jakiekolwiek komplikacje. To nagranie uspokaja, dodaje siły, pobudza pozytywne myślenie, odsuwa lęki na bok, zbliża do dzieciątka, pomaga w utrzymaniu zdrowej diety dla mamy i maluszka oraz pomaga w zasypianiu. Już pierwsze minuty wprowadzają nas w głęboki stan ukojenia, co na mnie działało usypiająco i regenerująco. Polecam nagranie na telefon i słuchanie jak najczęściej się da.

Mama Lili

 

 

 

MAMA OPOWIADA O HIPNOZIE W TV

Zobacz też nagranie z programu Dzień Dobry TVN, w którym Zuza opowiada o tym jakie ma doświadczenia z korzystania z programu Cud Narodzin oraz jak wspomina narodziny swojego pierwszego dziecka.

cud-tvn