Szkolenia z serii Cud Narodzin stanowią pełne, kompleksowe przygotowanie do porodu w hipnozie, autohipnozie i głębokiej relaksacji. Nadal mało znane w Polsce, a bardzo popularne na Wyspach Brytyjskich, w Stanach Zjednoczonych i Australii techniki pozwalają przetransformować ból w odczucie ucisku, doświadczyć głębokiej relaksacji i odprężenia w czasie trwania narodzin.


Cud Narodzin na polskim rynku był pionierem! Autorski program stworzony przez psychoterapeutkę i doulę pozwalający na przygotowanie się do porodu i macierzyństwa od strony świadomej i podświadomej. 


Cud Narodzin łączy w sobie techniki hipnotycznej głębokiej relaksacji, terapeutyczne sposoby pracy z lękiem i innymi emocjami, wiedzę dotyczącą porodu oraz relaksującą yogę, mindfulness i techniki terapii akceptacji.

O programie „Cud Narodzin” pisały gazety, opowiadały radia oraz telewizje. Szczególne jest jednak wystąpienie przed kamerą jednej z mam, która rodziła z programem „Cud Narodzin – hipnoza do porodu”. Zuza zgodziła się opowiedzieć o porodzie swojego dziecka dla Doroty Gardias i programu Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie sami:

cud-tvn

 

Program ten stanowi całość i może być stosowany samodzielnie, bez uczestnictwa w szkoleniu. Pozwoli Ci w ciszy własnego domu poznać metody hipnotycznej relaksacji. Nagrania krok po kroku poprowadzą Cię przez kolejne stopnie relaksacji, tworzenia bezpiecznego miejsca, naukę oddychania, naukę autohipnozy i tworzenie hipnotycznego znieczulenia. Znajdziesz tu także nagrania na czas porodu.

Program „Cud Narodzin – hipnoza i autohipnoza do porodu” to nie tylko nagrania mp3. To unikatowy program szkoleniowy, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez naukę relaksacji, autohipnozy, zmianę nastawienia do porodu, uwolni Cię od lęków i pozwoli doświadczyć pełnego odprężenia.

Na program „Cud Narodzin – hipnoza do porodu” składa się szereg nagrań w formacie mp3, materiały video oraz workbook. Dzięki tym materiałom we własnym tempie i w sprzyjającym Ci czasie opanujesz wszystkie niezbędne do cudownego porodu techniki hipnotyczne. Ten program to kompleksowy zestaw informacji o hipnozie oraz o porodzie w hipnozie.

Krok po kroku nauczę Cię jak wejść w stan hipnozy

Dzięki nagraniom poznasz moc swojego umysłu, a ja krok po kroku nauczę Cię jak wejść w stan hipnozy. Pokażę Ci w jaki sposób stworzyć hipnotyczne znieczulenie i przetransformować odczucie bólu w zwykły ucisk. Ale to nie wszystko! Nie tylko przygotujesz się do cudownych narodzin swojego dziecka ale również pozostaniesz spokojna i zrelaksowana w czasie ciąży. Z tym programem nauczysz się jak odprężać swoje ciało i myśli, doznasz prawdziwej, głębokiej relaksacji i spokoju.

Cud Narodzin to program, który da Ci jeszcze więcej!

Chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że program „Cud Narodzin – hipnoza do porodu” przez wiele kobiet postrzegany jest jako alternatywa do tradycyjnego znieczulenie to warto abyś wiedziała, że ten program da Ci znacznie więcej niż komfortowy poród. Z programem zmienisz swój stosunek do porodu – lęki, które być może dzisiaj Ci towarzyszą zostaną oswojone, nazwane i przetransformowane w pozytywny i pełen radości moment powitania dziecka na świecie. Przestaniesz się bać i martwić, zaczniesz się cieszyć tym wyjątkowym wydarzeniem. Staniesz się Panią sytuacji, a nie poddaną nieznanym siłom przestraszoną dziewczynką. Uwierzysz w siebie i swoje możliwości.

Co zaś najważniejsze…

doświadczysz cudownych narodzin swojego dziecka. Ten dzień, w którym Twoje maleństwo pojawi się na świecie i gdy będziesz mogła je przytulić nadejdzie, a Ty będziesz na to przygotowana. To wyjątkowe wydarzenie, które na zawsze zapisze się w Twojej pamięci. Z programem „Cud Narodzin” sprawisz, że będzie to chwila, którą do końca swojego życia będziesz wspominać z uśmiechem.