Jak podjąć decyzję czy być przy porodzie?

Jak podjąć decyzję czy być przy porodzie?

Pytanie “czy być przy porodzie” zaprząta głowę prawie każdemu mężczyźnie. Ten odcinek podcastu przygotowany został z myślą o ojcach, którzy mają obawy i niepokoje, nie są pewni tego czy chcą być przy porodzie.

!!! UWAGA – nagranie podcastu jest do odsłuchania na dole strony (pod tym artykułem i formularzem zapisu) !!!

Wiem, że podjęcie tej decyzji wcale nie jest łatwe. W obecnej chwili jest wręcz presja społeczna na to, aby ojciec był przy porodzie. Oczywiście, jeśli to jest to czego chcesz to super! Jeśli jednak masz jakieś obawy dotyczące tego wydarzenia warto posłuchać tego nagrania.

Od przeszło 5 lat prowadzę szkołę rodzenia i projekt “Cud Narodzin” oraz współpracuję ze szpitalem ginekologiczno-położniczym. Na co dzień mam kontakt z kobietami w ciąży i ich partnerami. Do nagrania tego odcinku posłużyło mi doświadczenie wyniesione z tych wszystkich lat i liczne pytania bądź obawy zgłaszane przez mężczyzn na różnym etapie ciąży bądź porodu.

W tym materiale opowiadam o:

  • najczęstszych lękach ojców – przy okazji staram się rzucić nowe światło na większość z nich
  • sposobach przełamania niektórych z tych obaw
  • metodach na porozumienie się z partnerką, w kwestii obecności przy porodzie
  • tym co Cię dokładnie czeka na sali porodowej

Jeśli więc chcesz się dowiedzieć jak podjąć decyzję o tym czy być przy porodzie, oraz o tym jak zrezygnować z uczestnictwa tak, by kobieta nie czuła się samotna lub opuszczona – zapraszam do słuchania.

Dodatkowo wspominam też o tym co zrobić, jeśli nie chcesz być przy porodzie. Uznaję, że jest to Twoja decyzja i masz do niej pełne prawo. Warto jednak pamiętać, że kobieta ma też prawo do wsparcia w czasie porodu. W przypadku, jeśli jej partner nie czuje się na siłach by uczestniczyć w tym wydarzeniu warto wiedzieć jak spokojnie opowiedzieć kobiecie o takiej decyzji i co innego jej zaproponować.

Pobierz bonusy

Dodatkowo możesz pobrać skrypt wraz z narzędziem ułatwiającym podjęcie decyzji!Poza tym panowie, którzy zapisują się na listę otrzymują również dostęp do TAJNEGO NAGRANIA, w którym opowiadam jak przeżyć poród jako osoba wspierająca.

Wystarczy podać swoje dane niżej:

Podcast: czy być przy porodzie – dla przyszłych ojców

 

Related posts

Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram