Cud Narodzin – hipnoza do porodu

pobierz relaksacje dla kobiet w ciąży
Chcesz, aby czas ciąży i oczekiwania na maluszka przepełniony był radością i spokojem? Czujesz, że potrzebujesz relaksu i chwili tylko dla siebie? Chcesz się pozbyć przedporodowych lęków i zapewnić i dziecku sobie doświadczenie spokojnych, dobrych narodzin?

Skoro TAK to jesteś we właściwym miejscu.

Program Cud Narodzin to kompleksowe narzędzie do przygotowania się do spokojnego porodu i doznania relaksu w ciąży.

Kupuję! wersję online szkolenia
Kupuję! – wersję standard

Czym jest program Cud Narodzin – hipnoza do porodu?

Cud Narodzin to kompleksowy program przygotowujący do porodu w stanie głębokiej relaksacji, autohipnozy. Takie porody nazywane są czasem hipnoporodami – kobiety w ich czasie są w pełni świadome, mogą się poruszać, komunikować według własnych potrzeb, jednak ich ciało pozostaje maksymalnie rozluźnione a ich umysł jest spokojny i wyciszony. Rodząca jest wtedy w pełni skoncentrowana na tym co się dzieje. Duża część lub całość doznań bólowych jest poza nią. Kobiety rodzące z hipnozą opowiadają, że czuły iż mają kontrolę nad procesem, czuły się bezpieczne i wewnętrznie spokojne.

Portrait of pregnant woman sitting on sofa at home and listening music in headphones.

Praca z Cudem Narodzin krok po kroku

Cud Narodzin składa się z nagrań audio, które są hipnotycznymi relaksacjami oraz z podręcznika, który zawiera 30 dniowy program coachingowy przygotowujący do porodu. Przygotowanie się do hipnoporodu to nic innego jak nauka wchodzenia w głęboki stan odprężenia i relaksacji, a także wyćwiczenie umiejętności pozostania w takim stanie niezależnie od tego co dzieje się w świecie zewnętrznym. Poprzez nagrania głębokiej hipnotycznej relaksacji kobieta w ciąży uczy się krok po kroku jak to zrobić. Jest to praca na poziomie na styku świadomości i podświadomości.

Jednocześnie realizując zawarte w podręczniku ćwiczenia psychologiczne kobieta w ciąży pracuje nad swoimi już uświadomionymi lękami, obawami i stresorami. Dzięki tej dwutorowej interwencji efekty osiągane w pracy z programem Cud Narodzin są głębokie i trwałe (przydają się nie tylko w ciąży, ale też w wielu innych stresujących dotąd sytuacjach).

Na realizację programu Cud Narodzin w wersji optymalnej potrzeba 30 dni i około 30-60minut dziennie. W tym czasie będziesz czytać podręcznik, wykonywać zawarte w nim ćwiczenia (zwykle są to miłe zadania dotyczące napisania czegoś, odpowiedzenia sobie na pewne pytania etc.) oraz słuchać nagrań hipnotycznej relaksacji.

Jeśli termin porodu jest bliżej niż za 30 dni to jeszcze nic straconego! W podręczniku Cudu dostępna jest rozpiska jak pracować z programem w zależności od tego, w którym tygodniu ciąży jesteś. Najszybciej materiał można zrealizować w ciągu 3 dni.

Co dokładnie zawiera program Cud Narodzin?

Program Cud Narodzin to ponad 200stron podręcznika w formacie B5 oraz 15 nagrań audio głębokiej hipnotycznej relaksacji, w tym hipnoza na czas porodu, nagranie na czas połogu oraz specjalne audio dla partnera.

kobieta-2-cud

Nagrania w Cudzie Narodzin ułożone są w taki sposób, aby po kolei nauczyć Cię najważniejszych elementów relaksu i zniwelować działanie głównych stresorów. Oto spis tytułów nagrań wraz z krótkim wyjaśnieniem co zyskasz dzięki kolejnym nagraniom:

Opis nagrań z programu
Spis treści podręcznika - zawartość szkolenia

Korzystając z Cudu Narodzin zyskasz więcej…

Choć Cud Narodzin to program, którego celem jest przygotowanie Cię do spokojnych, dobrych narodzin to korzystając z niego zauważysz, że odczuwasz zmiany również w innych dziedzinach życia.

Łagodnie zaśniesz

i odpoczniesz

Z Cudem Narodzin kobiety w ciąży zasypiają z łatwością a sen jest głęboki i regenerujący.

Spokoju na codzień

i większej cierpliwości

Nauczysz się relaksować niezależnie od sytuacji czy opinii innych ludzi. Będziesz spokojniejsza.

Złagodzenia bólu

w czasie porodu

Rodzące z Cudem Narodzin rzadko kiedy korzystają z innych form znieczulenia!

Zmniejszysz ryzysko

cesarskiego cięcia

Porody u kobiet rodzących z hipnozą rzadziej kończą się nagłym cesarskim cięciem.

Poród z hipnozą

jest krótszy

Głęboki relaks sprawia, że kobiety rodzą szybciej, są spokojniejsze i czują większą kontrolę.

Optymalne warunki

dla dziecka

Spokojna i zrelaksowana mama zapewnia swojemu dziecku optymalne warunki do rozwoju!

Jak zacząć pracę z Cudem Narodzin?

To proste! Wystarczy dokonać zakupu programu. Od razu po zaksięgowaniu płatności będziesz mogła relaksować się razem ze mną.
Masz do wyboru trzy wersje programu “Cud Narodzin”:
 1. możesz korzystać z Cudu Narodzin on-line poprzez platformę do elearningu –  w takim wypadku Twoje materiały dostępne będą na stronie internetowej. W tej wersji codziennie będziesz logować się do swojego konta i przerabiać odpowiedni materiał. Jeśli trudno Ci się czyta z ekranu monitora będziesz mogła wydrukować podręcznik na swojej drukarce, zaś nagrania pobrać na swój komputer/telefon. Otrzymasz również dostęp do grupy wsparcia.
 2. Drugą opcją jest zamówienie drukowanej wersji Cudu Narodzin. W tym układzie składasz zamówienie w naszym sklepie, dokonujesz płatności a po kilku dniach listonosz dostarcza Ci paczkę z podręcznikiem oraz pendrivem. Otrzymasz też dostęp do platformy elearningowej i grupy wsparcia.
 3. Wersja premium to ograniczona ilościowa wersja programu – co miesiąc jedynie 4 osoby mogą skorzystać z tej wyjątkowej oferty. W wersji premium poza programem Cud Narodzin, dostępem do grupy wsparcia i platformy online otrzymujesz również 2 konsultacje online via skype z autorką programu Karoliną Piotrowską. Na ich wykorzystanie masz 6 miesięcy – możesz ich użyć przed narodzinami, a możesz skorzystać z nich, gdy Twoje maleństwo będzie już na świecie.

Wszystkie wersje zawierają dokładnie ten sam materiał, nagrania i informacje. W każdej wersji zyskujesz też dostęp do grupy wsparcia. Jeśli masz obawy czy poradzisz sobie z obsługą elearningowej wersji – zobacz video z lewej strony. Pokazuje ono różnice między wersjami oraz obsługę platformy do elearningu.

Cud Narodzin - wersja wirtualna

szkolenie w wersji online + grupa wsparcia

225
 • 15 nagrań audio głębokiej hipnotycznej relaksacji
 • cały materiał z podręcznika podzielony na lekcje na platformie internetowej
 • możliwość pobrania nagrań i podręcznika
 • możliwość zapisania nagrań na telefonie
 • możliwość wydrukowania podręcznika
 • dostęp do grupy wsparcia
 • dostęp do programu online na platformie ważny 12miesięcy
Kupuję!
Cud Narodzin - hipnoza do porodu

książka + pendrive + elearning + grupa wsparcia

269
 • 15 nagrań audio głębokiej hipnotycznej relaksacji na płycie CD z możliwością zgrania nagrań na telefon komórkowy
 • podręcznik / książka w formacie B5 przesyłana pocztą polską
 • dożywotni* dostęp do programu online
 • pakiet promocyjny na inne produkty
 • dostęp do grupy wsparcia na facebooku
 • ekskluzywne opakowanie / idealne na prezent
 • bezpłatną wysyłkę na terenie Polski
Kupuję!
Cud Narodzin - PREMIUM

wersja drukowana + 2 konsultacje skype

410
 • 15 nagrań audio głębokiej hipnotycznej relaksacji na płycie CD z możliwością zgrania nagrań na telefon komórkowy
 • podręcznik / książka w formacie B5 przesyłana pocztą polską
 • dostęp do grupy wsparcia na facebooku
 • ekskluzywne opakowanie / idealne na prezent
 • bezpłatną wysyłkę na terenie Polski
 • 2 konsultacje via skype z autorką programu do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy od zakupu
Kupuję!

Program Cud Narodzin jest również dla ojców!

Z Cudem Narodzin nie tylko przygotujesz siebie i swój umysł do porodu. Specjalny fragment podręcznika skierowany jest do ojców – z tym materiałem przyszli tatusiowie nauczą się jak wspierać kobietę rodzącą, dowiedzą się co robić a czego nie robić na porodówce oraz o czym należy pamiętać będąc osobą towarzyszącą w porodzie. Również dla nich dostępne jest nagranie głębokiej relaksacji – to nagranie sprawi, że panowie poczują odprężenie, przypływ pozytywnych uczuć do swojego maleństwa oraz więcej spokoju. Uwierzą, że mogą stać się dobrymi, kompetentnymi ojcami.

Co o Cudzie Narodzin myślą inne kobiety

Nadal nie jesteś pewna czy ten program jest dla Ciebie? Masz obawy dotyczące relaksacji albo myślisz, że jesteś niepodatna na hipnozę i autohipnozę? A może boisz się, że zostało już za mało czasu? Popatrz na opinie kobiet, które już skorzystały z Cudu Narodzin:

Kim jestem i dlaczego zajmuję się hipnozą do porodu?

Nazywam się Karolina Piotrowska i jestem psychologiem-seksuologiem oraz doulą. Posiadam uprawnienia do stosowania hipnozy na terenie UE. Z miłości do kobiecości. ciała i zafascynowania porodem powstał program Cud Narodzin – narzędzie, które pozwala kobietom poznać moc relaksu, spokoju i odprężenia w ciąży a także pozostać rozluźnioną w czasie porodu. Moim marzeniem jest by jak najwięcej kobiet doświadczyło dobrych, wzmacniających narodzin swoich dzieci, tak by siła płynąca z tego niezwykłego wydarzenia była dla nich napędem do podejmowania kolejnych macierzyńskich wyzwań.

Karolina Piotrowska

Chcę być z Tobą w pełni szczera…

jak wszystkie inne techniki na tym świecie tak również hipnoza nie rozwiązuje wszystkich problemów. Jeśli więc cierpisz z powodu schizofrenii, zaburzeń dwubiegunowych lub epilepsji przed rozpoczęciem pracy z materiałami relaksacyjnymi powinnaś skonsultować się z lekarzem.
Również kobiety, które oczekują “recepty” mogą nie być zadowolone z pracy z Cudem. Cud Narodzin to program do indywidualnej pracy i samorozwoju, nauczy Cię jak się zrelaksować, odpręzyć, jak przepracować niezdrowe myśli i uporać się z lękiem – aby dał efekty wymaga jednak pracy własnej. Tutaj nic się nie stanie wbrew Tobie, poza Twoją wiedzą bądź wolą. Aby osiągnąć planowane rezultaty będziesz musiała trochę popracować. Na osłodę mogę dodać, że większość osób czerpie z tej “pracy” prawdziwą przyjemność.

Masz wątpliwości?

Nie jesteś przekonana? A może myślisz, że “na mnie to nie zadziała”?
Nie chcę abyś kupowała przysłowiowego kota w worku. Po prostu pobierz DEMO PROGRAMU i przetestuj na ile jesteś w stanie się zrelaksować już przy pierwszym nagraniu hipnotycznej relaksacji.

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Napisz do mnie!
Z przyjemnością pomogę Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie wersję programu Cud Narodzin

Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram