Program „Cud Narodzin” to ponad 6 godzin nagrań do hipnoporodu oraz 100 stron podręcznika!

Dokładny spis treści materiału znajdziesz na stronie: co zawiera program do hipnoporodu „Cud Narodzin”

Ten program zmiany osobistej , dzięki któremu nabierzesz nowych, dobrych dla Ciebie i pozytywnych przekonań o ciąży i narodzinach, przygotujesz swój umysł i ciało do porodu oraz zrelaksujesz się i odprężysz.

Podsumowując:

  • program „Cud Narodzin” przeznaczony jest dla wszystkich kobiet w stanie błogosławionym, nie ma znaczenia na jakim etapie ciąży jesteś chociaż do przejścia pełnego procesu zmiany potrzebujesz trzydziestu dni to możesz zacząć korzystać z nagrań nawet w ostatnim tygodniu ciąży! Dzięki relaksacji i odprężeniu łagodniej przejdziesz przez proces narodzin i szybciej odzyskasz siły w połogu
  • nauczysz się krok po kroku jak się zrelaksować
  • specjalne nagrania na czas porodu ułatwią Ci utrzymanie autohipnozy i poczucia wewnętrznego spokoju w tym wyjątkowym momencie
  • zlikwidujesz lęki i napięcie, dzięki czemu narodziny będą przebiegać szybciej i mniej boleśnie
  • specjalny rozdział dla tatusiów da im jasną instrukcję co robić w czasie porodu!
  • zyskasz spokój, poczucie bezpieczeństwa i wewnętrznej kontroli – będziesz przygotowana do narodzin

Ten wyjątkowy program możesz otrzymać za jedyne 170zł.

Program zostanie do Ciebie dostarczony pod postacią linku do pobrania z naszego serwera w formacie .rar. Link dostarczamy w ciągu maksymalnie 3 dni od daty opłacenia zamówienia, ale najczęściej jeszcze tego dnia, w którym otrzymujemy potwierdzenie dokonania płatności.

Pliki zapisane są w formacie .pdf oraz .mp3 co umożliwia ich bezproblemowe przeniesienie na telefon komórkowy bądź odtwarzacz mp3. Jest to ważne, gdyż na porodówkach raczej nie są dostępne odtwarzacze muzyki a większość Pań korzysta z nagrań odtwarzając je ze swojego sprzętu. Multimedialna forma zapisu ułatwia przeniesienie plików na inne urządzenia mobilne.