CUDowna Opowieść Porodowa: hipnoporód w domu

Poród domowy to wyjątkowe wydarzenie. Wymaga przygotowania ciała, umysłu i otoczenia. Ta opowieść porodowa to opis tego jak można doświadczać Cudu Narodzin w zaciszu własnego domu…. a właściwie nie tylko domu, bo jest tutaj i spotkanie rodzinne, i spacer, i pieczenie chleba.

Daj się ponieść opowieści o tym jaki może być poród. 
We własnym rytmie. Spontaniczny. Szybki. 

A jednocześnie z przerwami na głęboki sen.


>>> CZYTAJ CAŁĄ OPOWIEŚĆ PORODOWĄ 

CUDowna Opowieść Porodowa: byłam sceptyczna…

Oczekiwanie na pierwsze dziecko to zawsze mieszanka wielu emocji. Jest tam strach, nadzieja, miłość, niedowierzanie…. 

Patrycja na początku nie wierzyła, że hipnoza do porodu może być tym, co wesprze ją w przywitaniu na świecie swojej córki. Coś jednak sprawiło, że zmieniła zdanie.

I absolutnie nie żałuje! A nawet więcej: opowiada o swojej CUDownej historii porodowej, aby pokazać innym, że doświadczenie narodzin dziecka może być dobre!

 

>>> CZYTAJ CAŁĄ OPOWIEŚĆ PORODOWĄ 

CUDowna Opowieść Porodowa: Hipnoporód Kasia i Adam


Po bardzo trudnym, traumatycznym pierwszym porodzie do narodzin synka postanowiłam przygotować się z Cudem Narodzin. To nie była łatwa decyzja. Bałam się wielu rzeczy, nie wiedziałam czy mi to pomoże…. Jednak teraz już wiem, że było warto! 

Przygotowywanie się do narodzin Adama pozwoliło mi inaczej spojrzeć na poród. W efekcie lęk zastąpiłam nadzieją i spokojem.


>>> CZYTAJ CAŁĄ OPOWIEŚĆ PORODOWĄ 

CUDowna Opowieść Porodowa: Hipnoporód Ada z synkiem

 

 

Druga ciąża często jest inna… mamy mniej czasu, jest na świecie już dziecko, którym trzeba się zająć. Mamy też jakieś doświadczenia z rodzeniem – i czasami, boimy się powtórki, a czasem bardzo chcemy, aby było tak samo jak za pierwszym razem. 

Ada szykując się do porodu drugiego synka postanowiła skorzystać z hipnozy do porodu. A po wszystkim podsumowuje swoje doświadczenia rodzenia z hipnoporodem i bez niego.

 

 

>>> CZYTAJ CAŁĄ OPOWIEŚĆ PORODOWĄ 

CUDowna Opowieść Porodowa: położna wybiera hipnoporód!

 

Zobacz jak do ciąży, porodu i macierzyństwa przygotowywała się znana położna. Dlaczego wybrała hipnoporód? 

Cud Narodzin daje kobietom wsparcie na etapie ciąży i pozwala na emocjonalne oraz psychologiczne przygotowanie się do narodzin! 

W efekcie, nawet te porody, które obiektywnie można nazwać „trudne” mogą być w subiektywnym odczuciu kobiety porodem dobrym, dodającym wewnętrznej mocy i wiary w siebie.

 

>>> CZYTAJ CAŁĄ OPOWIEŚĆ PORODOWĄ 

CUDowna Opowieść Porodowa: cud po latach starań

 

Agnieszka szykowała się do narodzin swojego CUDu razem z hipnoporodem. Szymuś był wyczekanym dzieckiem i historia jego narodzin, a także siła oraz spokój Agnieszki powodują dreszcze i łzy wzruszenia. 

Zobacz dlaczego tak dzielna mama wybrała hipnoporód Cud Narodzin na czas ciąży – co jej dał w tym okresie, a także jak przebiegały narodziny jej synka. 

 

>>> CZYTAJ CAŁĄ OPOWIEŚĆ PORODOWĄ 

ebook "CUDowne Opowieści Porodowe"

Dobre, wzmacniające, przynoszące otuchę i pokrzepienie opowieści z narodzin – oto ebook, który doda Ci nadziei i wiary! 

 

 

Jednym z problemów współczesnych kobiet jest brak wzmacniających opowieści, którymi można się karmić przed narodzinami. W tym ebooku zebraliśmy DOBRE i WZMACNIAJCĄCE HISTORIE PORODOWE! Niech stanowią kontrast do tego, co często słyszy się w mediach. Niech pokazują jak się przygotować do porodu, by doświadczenie to było CUDownym wspomnieniem o wewnętrznej sile.

CUDowna Opowieść Porodowa: położna nie mogła uwierzyć

 

Położna nie mogła uwierzyć. Wszyscy myśleli, że mam 3, może 4 cm rozwarcia, bo byłam taka spokojna… kiedy jednak wykonała badanie okazało się, że to już 9cm! 

Przeczytaj pełną opowieść porodową Kamili. Zobacz jak się przygotowywała i co robiła, że w czasie narodzin zachowała pełny spokój!

 

>>> CZYTAJ CAŁĄ OPOWIEŚĆ PORODOWĄ 

CUDowna Opowieść Porodowa: szybki poród z hipnozą

 

Najbardziej chciałam urodzić szybko, choć wiedziałam, że może to oznaczać boleśnie. 

Przeczytaj historię porodową Marzeny. Jej podejście do bólu. Dlaczego zdecydowała się na hipnozę do porodu? Co jej ona dała jeszcze na etapie ciąży? 

 

>>> CZYTAJ CAŁĄ OPOWIEŚĆ PORODOWĄ 

CUDowna Opowieść Porodowa: ujarzmiłam emocje w ciąży!

 

 

Kinga nie bała się porodu. Chciała jednak doświadczyć większego spokoju w ciąży. Z Cudem Narodzin nauczyła się głębokiego relaksu, akceptacji i pełnego zaufania do samej siebie. 

W efekcie… urodziła tak jak chciała. A w ciąży zyskała spokój, odpoczynek i komfort. Co ma do powiedzenia innym kobietom w ciąży? 

 

 

>>> CZYTAJ CAŁĄ OPOWIEŚĆ PORODOWĄ