Jak dostarczane są programy ze strony Cud Narodzin?

Większość naszych produktów składa się z płyty CD, na której znajdują się nagrania zapisane w formacie .mp3 oraz z podręcznika wraz z instrukcją obsługi nagrań. Programy dostarczamy za pośrednictwem poczty polskiej. Wysyłka odbywa się w ciągu 3 dni od daty zaksięgowania płatności na naszym koncie.

Część programów dostępna jest jedynie w wersji wirtualnej – to znaczy, że udostępniamy możliwość pobrania ich bezpośrednio z naszego serwera. Jest tak z programem „hipnotyczna indukcja porodu”, z którego często korzystają kobiety będące już po terminie porodu. Dzięki możliwości pobrania tego programu z serwera mają możliwość relaksowania się z naszymi nagraniami często jeszcze tego samego dnia!

Istnieje możliwość pobrania naszych programów z serwera również w przypadku, gdy mieszkasz za granicą i przesyłka byłaby nieopłacalna. W ciągu maksymalnie 3 dni od daty zaksięgowania płatności zakupione produkty opuszczają nasz sklep!

 

Czy jest możliwość kopiowanie nagrań z płyty CD na telefon lub odtwarzacz?

Tak! Właśnie dlatego nagrania są w formacie .mp3, aby łatwo i bez problemu można było przenieść je na telefon a następnie korzystać z nich zarówno w domu, jak i w czasie narodzin!

Pamiętaj jednak, że Twoja licencja nie pozwala na udostępnianie programu osobom trzecim, kopiowanie go, powielanie, odsprzedawanie bądź upublicznianie w całości bądź we fragmentach. Masz prawo do pracy z programem na dowolnym urządzeniu i za każdym razem, gdy będziesz w ciąży!

Czego potrzebuje aby korzystać z programów Cud Narodzin?

Internetu do złożenia zamówienia, komputera do przeniesienia plików mp3 na telefon/odtwarzacz, słuchawek, wygodnego fotela lub łóżka do relaksacji.