slid2aWarsztaty „Cud Narodzin” to weekendowy program szkoleniowy w czasie którego doświadczysz na własnej skórze mocy relaksacyjnej hipnozy.

Podczas tego 2 dniowego warsztatu instruktorka przeprowadzi Cię przez wiele etapów hipnozy,  nauczy Cię relaksacji i sztuki autohipnozy. Podobnie jak przy indywidualnych sesjach poznasz techniki znieczulenia hipnotycznego oraz hipnotycznej relaksacji. Instruktorka odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci nabrać pewności do technik, które stosujesz. Ten kontakt szczególnie polecany jest osobom, które z pewnym niedowierzaniem podchodzą do metod hipnozy. W czasie szkolenia przekonasz się, że hipnoza jest skuteczna i pomoże Ci przeżyć komfortowo cud narodzin Twojego dziecka.

Na szkoleniu panuje luźna i przyjacielska atmosfera. Mówimy sobie po imieniu, rozmawiamy otwarcie o lękach i obawach. Kontakt z doświadczoną hipnoterapeutką pozwoli Ci na zadanie wielu pytań. To również możliwość przygotowania emocjonalnego do narodzin maleństwa.

Chociaż warsztaty prowadzone są głównie z myślą o kobietach to również partnerzy odgrywają w nich ważną rolę. Zdobywają wiedzę i informacje o tym jak przebiega poród, dowiadują się jak mogą pomóc swojej partnerce.

W warsztatach mogą brać udział wszystkie Panie w ciąży, bez względu na to w którym są trymestrze jednak największą korzyść z tych spotkań wyniosą te osoby, które weszły w fazę aktywnych przygotowań do porodu. Zachęcam więc do udziału w szczególności kobiety i pary po 25 tygodniu ciąży.

Każda kobieta uczestnicząca w warsztatach Cud Narodzin otrzymuje pełny program „Cud Narodzin – hipnoporód” z którym może dalej w domu kontynuować relaksacje i autohipnozę!