Świetna wiadomość!

Dodałaś swój adres do naszej bazy – teraz KONIECZNIE odbierz email potwierdzający i KLIKNIJ zawarty w nim link aby otrzymać materiały relaksacyjne na czas ciąży! 

 

Jeśli email potwierdzający zapis nie pojawi się w ciągu 30 minut sprawdź folder spam bądź oferty – czasem wiadomości lubią się tam ukrywać. Jeśli nie ma ich również tam zarejestruj się raz jeszcze. 

Dołącz do mnie na Instagramie, Facebooku i YouTubie gdzie co tydzień udostępniam nowe treści dotyczące ciąży, porodu i macierzyństwa.

Cześć! 

Bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się zadbać o siebie i swój relaks. Ciąża to wyjątkowy okres w życiu, kiedy wiele czynników sprawia, że możemy doświadczać większej ilości napięcia, przemęczenia i lęku. 

Na szczęście nie musimy być w tym bierne! 

Istnieją sprawdzone i skuteczne spsoby pracy z nastrojem, poprawy samopoczucia, nauki relaksacji oraz redukcji lęku

W Cudzie Narodzin dzielę się z kobietami moją wiedzą terapeutyczną i doświadczeniem pomagając im przejść na radosną stronę oczekiwania na narodziny. 

Co tydzień na moich kanałach społecznościowych udostępniam nowe treści dotyczące przygotowania do narodzin, psychologii ciąży i połogu, samopomocy i rozwoju osobistego w tym okresie. Z kolei kursantki moich programów on-line mają do mnie stały dostęp na zamkniętej grupie wsparcia. 

Dołącz do nas! Zapraszam Cię na otwartą grupę na FB, gdzie co piątek będziemy się spotykać i poszerzać wiedzę oraz praktykować relaks!

Ściskam, 

Karolina Piotrowska
psycholożka, seksuolozka, psychoterapeutka, doula. 

[insta-gallery id="2"]