7 mitów o hipnozie do porodu

7 mitów o hipnozie do porodu

Boisz sie hipnozy do porodu? Słyszałaś różne opowieści? W tym filmie znajdziesz wypowiedź hipnoterapeutki o 7 popularnych mitach dotyczących hipnozy i autohipnozy do porodu.

Hipnoporód w Polsce nadal jest mało popularny. Furorę zrobiła wiadomość, że księżna Kate planuje użyć technik hipnotycznego łagodzenia bólu przy narodzinach swojego pierworodnego dziecka. Hipnoza, owiana nutką tajemnicy, jest skutecznym narzędziem dzięki któremu kobieta rodząca może się zrelaksować i odprężyć. Pozwala na wewnętrzną akceptacje procesu narodzin. Zmiana nastawienia do rodzenia, z pełnego obaw i lęku na otwarte, akceptujące daje efekty w postaci skrócenia się czasu trwania narodzin oraz mniejszej potrzeby sięgania po farmakologiczne środki znieczulające.

Co najważniejsze – hipnoza do porodu jest bezpieczna. Jest jedną z technik niefarmakologicznego łagodzenia bóli porodowych oraz formą psychologicznego przygotowania się do narodzin i macierzyństwa.

W tym filmie opowiedziałam o 7 najpopularniejszych mitach dotyczących hipnoporodu. Jeśli znasz jeszcze jakieś przesądy dotyczące hipnozy lub jeśli masz wątpliwości śmiało pisz do mnie lub umieść komentarz na profilu facebookowym czy pod filmem. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Related posts

No Comments

Comments are closed.

Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram