Czy warto uczęszczać do szkoły rodzenia?

czy warto uczęszczać do szkoły rodzenia

Czy warto uczęszczać do szkoły rodzenia?

Ten odcinek został przygotowany z myślą o kobietach przygotowujących się do porodu, które stoją przed wyborem szkoły rodzenia lub zastanawiają się, czy w ogóle warto do takiej szkoły uczęszczać.

!!! UWAGA – nagranie podcastu jest do odsłuchania na dole strony (pod tym artykułem i formularzem zapisu) !!!

Poród to dla każdej kobiety bardzo ważne wydarzenie. W trakcie przygotowań do porodu pojawia się mnóstwo wątpliwości i obaw. Jedną z nich jest pytanie, czy w ogóle warto uczęszczać do szkoły rodzenia?

Odpowiedź brzmi – oczywiście, że warto! Możecie powiedzieć, że jako osoba prowadząca edukację przedporodową jestem stronnicza w tej kwestii, jednak uważam, że właśnie chodzenie do szkoły rodzenia jest jednym z najważniejszych elementów przygotowania do porodu. W tej audycji wyjaśniam dlaczego tak jest.

Jednak, żeby być zupełnie szczerą muszę dodać, że szkoła rodzenia szkole rodzenia nie równa. Dlatego choć warto chodzić do szkoły rodzenia to najpierw warto wiedzieć jaką opinią cieszy się dana placówka!

W tym materiale opowiadam o tym:

  • czego możesz się nauczyć w szkole rodzenia,
  • na co zwrócić uwagę przy wyborze szkoły rodzenia,
  • jakie książki warto przeczytać przygotowując się do porodu,
  • jakie są alternatywy dla szkoły rodzenia,

Jeśli masz wątpliwości lub zastanawiasz się jaką szkołę wybrać, mam nadzieję, że to nagranie pomoże Ci podjąć decyzję. Zapraszam do słuchania.

Warto wiedzieć: w Cudzie Narodzin prowadzę BEZPŁATNĄ INTERNETOWĄ SZKOŁĘ RODZENIA. Na kurs emailowy z zakresu przygotowania do porodu możesz zapisać się TUTAJ, zaś o lekcjach możesz z nami podyskutować na facebookowej grupie dla kobiet w ciąży.

Prezent dla Ciebie!

Zanim zaczniemy zachęcam Cię do pobrania nagrania do głębokiej relaksacji dla kobiet w ciąży 🙂 zobacz jak łatwo i przyjemnie możesz zrelaksować się w zaciszu własnego domu.

Podcast: czy chodzić do szkoły rodzenia

Related posts

Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram