darmowe warsztaty Warszawa 20.04

darmowe warsztaty Warszawa 20.04

Darmowe warsztaty w Warszawie odbędą się 13 kwietnia – wstęp jest darmowy, ale obowiązuje rezerwacja, gdyż ilość miejsc jest ograniczona!  Dokładna lokalizacja zajęć zostanie podana osobom, które potwierdzą swoje przybycie.

Dla kogo są te warsztaty?

Warsztaty przeznaczone są dla kobiet spodziewających się dziecka. Serdecznie zapraszamy Panie w każdym wieku do wzięcia udziału w tym wyjątkowym programie.

Czego się nauczę?

W czasie warsztatów doświadczysz głębokiej, hipnotycznej relaksacji. Będziesz miała okazję zobaczyć jak hipnoza działa na Ciebie i co możesz dzięki niej uzyskać. Ponad to poznasz technikę relaksacji, która pomoże Ci zachować spokój i rozluźnienie w ciąży, jak i po niej.

Ile czasu trwają zajęcia?

Warsztaty trwają około 4 godzin. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 10.

Co powinnam zabrać na zajęcia?

Weź ze sobą koc lub karimatę aby móc wygodnie się położyć na podłodze, możesz też przywieźć małą poduszkę. Koniecznie weź wodę oraz zdrowe przekąski.

Kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia prowadzi Karolina Piotrowska, certyfikowana hipnoterapeutka. Prywatnie jestem studentką ostatniego roku psychologii (fascynuje mnie praca ludzkiego mózgu) oraz mamą 1,5 rocznego brzdąca. Od kilku lat jestem też żywo zainteresowana tematyką dobrego porodu.

Rezerwacja miejsca:

zapisy proszę kierować na adres karolina (małpka) cud-narodzin.pl podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu i nazwę szkolenia, w którym chcesz wziąć udział.

Możesz pomóc w promocji tego wydarzenia poprzez udostępnienie na swojej tablicy na facebooku tego linku: http://www.facebook.com/events/245765845560268/

*Uwaga! W przypadku nienazbierania się wymaganej grupy osób (min.10) warsztaty mogą zostać przełożone na inny termin

*Warsztaty są darmowe, to znaczy instruktorka nie pobiera wynagrodzenia za przekazywaną wiedzę. Jednak koszty wynajęcia sali ponoszą uczestniczki warsztatów, czyli przy wejściu poproszona zostaniesz o wpłacenie około 15zł na poczet wynajęcia sali. Kwota ta może ulec nieznacznej zmianie w zależności od ilości osób, które przyjdą na szkolenie.

Related posts

Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram