Piątkowy relaks dla kobiet w ciąży WRACA :)

Piątkowy relaks dla kobiet w ciąży WRACA :)

WRACAM z serią piątkowy relaks.

Pamiętacie co się wydarzyło, że artykuły z cyklu ‘piątkowy relaks’ zniknęły na chwilę z Cudu Narodzin? Przyczyna była prozaiczna – słaba organizacja. Z mojej strony niestety.

Pisanie tekstów, szukanie zdjęć, muzyki – to wszystko pochłania czas, który było mi trudno wygospodarować. Poza tym formuła ‘piątkowego relaksu’ była taka, że tekst widoczny był dla was jedynie przez 24godziny co powodowało trochę niepotrzebnego zamieszania (dostawałam maile z prośbami o udostępnienie treści, które kiedyś były, a teraz już zniknęły). W efekcie miałam poczucie że dużo mojego czasu pochłania coś, co jest bardzo krótkotrwałe.

W tym tygodniu dostałam znów maila z prośbą o udostępnienie materiału… sprzed blisko roku! To był sygnał aby znów zając się porzuconą formułą i dobrze ją przemyśleć. Nie powiem, że mam już wszystkie rozwiązania. Zapewne sporo ‘wyjdzie w praniu’ – póki co materiały, które będę udostępniać w ramach tej serii będą widoczne dla osób zarejestrowanych na stronie Cud Narodzin. Rejestracja jest i pozostanie darmowa. Co więcej, dzięki rejestracji będzie Wam łatwiej poruszać się po stronie, brać udział w innych bezpłatnych zajęciach oferowanych przez platformę Cud Narodzin  oraz nawiązywać znajomości na samym portalu.

Dodatkowo ogłaszam powstanie nowej grupy na facebooku – Relaks w ciąży i spokojny poród oraz macierzyństwo z Cudem Narodzin. Do grupy może dołączyć każda kobieta w ciąży i mama, która chce porozmawiać, poszukuje wsparcia i relaksu.

W ciągu najbliższego tygodnia wszystkie wcześniejsze teksty z serii ‘piątkowy relaks z Cudem Narodzin’ wrócą na stronę <3 a już za tydzień pierwszy wpis z nowego wydania.

ĆWICZENIE NA DZIŚ

Żeby trochę wrócić do wprawy ćwiczeniowo-relaksacyjnej dziś zadaj sobie jedno bardzo ważne pytanie: NA CO MAM OCHOTĘ? A potem po prostu spełnij swoją ‘zachciankę’.

Na co dzień żyjemy w takim oderwaniu od własnych potrzeb, że czasem nawet sobie nie uświadamiamy na co mamy ochotę. Warto więc świadomie i z premedytacją odnosić się do swoich zmysłów oraz sugestii płynących z ciała. To ważne wskazówki dotyczącego naszego ogólnego stanu zadowolenia z życia.

Related posts

Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram