Relaksacyjny piątek – START

Relaksacyjny piątek – START

Zaczynamy nowy cykl w Cudzie Narodzin. By zadbać o Twój stan wewnętrznego spokoju i relaksu co piątek będę tu publikować ciekawe materiały… są jednak pewne zasady tej zabawy. Między innymi taka, że większość z tych treści znika po zaledwie 24 godzinach. Śpiesz się więc 🙂

O co chodzi w RELAKSACYJNYM PIĄTKU?

Idea jest prosta – chcę, abyście byli jak najbardziej zrelaksowani! Dlatego też od dziś w każdy kolejny piątek (o ile nie będzie wypadało w tym czasie żadne święto) będą się pojawiać w tej części strony materiały, ćwiczenia, nagrania, cytaty, przemyślenia, fragmenty książek dotyczące RELAKSU, RELAKSU W CIĄŻY, RELAKSACJI DLA MAMY, RELAKSACJI DLA TATY.

Jakie są zasady?

Ponieważ materiały, które będą się tu pojawiać będą wartościowe i pomocne chcę Was niejako zmusić do SYSTEMATYCZNEJ pracy nad utrzymaniem swojego pozytywnego nastawienia i relaksu, dlatego też, wszystko dostępne będzie jedynie przez określony czas.

Materiały będą pojawiać się w piątek, ale już po dobie, w sobotnie popołudnie znikną! Na stronie pozostanie jedynie wpis, że były i krótki opis tego czego dotyczyły. Nie będzie powtórek! Proszę nie piszcie z prośbą o przesłanie na maila, ponowne udostępnienie, przekazanie etc.

Kto może skorzystać?

Jak wiadomo strona Cud Narodzin powstała z myślą o przyszłych mamach, ale powoli rozszerzamy ofertę również na młode mamy, tak więc głównym adresatem będą właśnie kobiety w ciąży bądź świeżo po porodzie. Jednak, materiały te mają swój kontekst uniwersalny i właściwie każdy może je przeczytać oraz zastosować w swoim życiu.

Zaczynamy! Pierwszą część znajdziesz tutaj -> relaksacyjny piątek 03.10

Related posts

Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram