Warszawa

Warszawa

W Warszawie oferujemy:

Cudowne Warsztaty Rodzenia – czyli intensywny program szkoły rodzenia połączony z nauką technik hipnozy i autohipnozy na czas ciąży i porodu. Warsztaty trwają 3 dni (piątek po południu, sobota i niedziela). Zapraszamy na nie wszystkie kobiety niezależnie od zaawansowania ciąży.
Warsztaty w Warszawie organizujemy średnio raz na 3 miesiące. Odbycie się szkolenia zawsze uzależnione jest od tego czy zbierze się grupa, gdy chętnych jest więcej niż miejsc organizujemy dodatkowe terminy.

Indywidualne Konsultacje z Karoliną Piotrowską (hipnoterapeutką, psychologiem, seksuologiem, doulą, autorką programu Cud Narodzin) – w czasie konsultacji odpowiadam na ważne dla Ciebie pytania, prowadzę indywidualne sesje hipnozy, prowadzę indywidualne przygotowanie do narodzin.
Spotkania w Warszawie odbywają się w weekendy w gabinecie w Centrum miasta. Indywidualne sesje szczególnie polecane są kobietom, które doświadczyły już traumy okołoporodowej, mają złe wspomnienia z poprzednich porodów, bardzo boją się zbliżających narodzin. Prowadzę również spotkania dla par, które mają trudności z poczęciem.
Często pada pytanie ile indywidualnych sesji będzie potrzebnych – na to pytanie niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko jest uzależnione od trudności, z jaką przyjdzie nam się zmierzyć. Staram się umawiać spotkania co 2 tygodnie lub 1 w miesiącu, tak aby zachowana była ciągłość sesji. Istnieje możliwość prowadzenia konsultacji mieszanych – część poprzez skype część w gabinecie.
Aby umówić się na wizytę proszę skontaktować się ze mną pod numerem: 600-904-510 lub wysłać email na karolina(at)cud-narodzin.pl

Related posts

Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram