Jak obniżyć lęk w ciąży? – zarządzenie lękiem – podcast

Jak obniżyć lęk w ciąży? – zarządzenie lękiem – podcast

Player podcastu “jak obniżyć lęk w ciąży – zarządzanie lękiem” znajduje się na dole tej strony! Tutaj możesz obejrzeć to nagranie w formie video:

Jak obniżyć lęk i poziom napięcia będąc w ciąży? 

Aktualna sytuacja – panująca pandemia, zakaz porodów rodzinnych – sprawia, że wiele kobiet w ciąży doświadcza silniejszego lęku i napięcia niż zazwyczaj. Właśnie dlatego, aby wesprzeć Cię w przechodzeniu przez ten stan, zdecydowałam się nagrać podcast o sprawdzonych, terapeutycznych sposobach na pracę z lękiem. 

Techniki pracy z lękiem, o których opowiadam w tym odcinku są wykorzystywane przeze mnie w ramach psychoterapii. Wiem więc, że można z nich korzystać bezpiecznie oraz, że przynoszą spokój oraz rozprężenie. 

Jednocześnie chcę, abyś pamiętała, że w technikach zarządzania lękiem nie chodzi o to, aby lęku w ogóle nie czuć! Chodzi raczej o to, aby jego poziom obniżyć na tyle, by móc sprawnie działać, myśleć i czuć kontrolę nad swoim życiem. 

Konkretnie w tym podcaście opowiem Ci o:

  • mechanizmach lęku – czyli skąd bierze się lęk, jak możemy go rozumieć i co z nim robić;
  • technikach terapeutycznych, które możesz stosować, aby obniżyć poziom lęku;
  • pracy wyobrażeniowej z lękiem, przeprowadzę też ćwiczenie, które możesz wykonać razem ze mną od razu w czasie słuchania tego podcastu (o ile będziesz w stanie w tym czasie zamknąć oczy)

Pamiętaj, że nagrałam jeszcze jeden podcast konkretnie o lęku przed porodem. Możesz go posłuchać TUTAJ – LĘK PRZED PORODEM

CUDowna Szkoła Rodzenia Online

Pomysł stworzenia bezpłatnej, CUDownej szkoły rodzenia online chodził za mną już od jakiegoś czasu. Aktualna sytuacja zaś dodała mi motywacji, aby ten pomysł zrealizować. 

Od piątku 10 kwietnia 2020 na fanpagu i grupie Facebookowej oraz Instagramie będą prowadzone zajęcia przygotowujące do narodzin! 

Jeśli chcesz otrzymać nagrania z tych zajęć oraz skrypt z rozpiską technik do pracy z lękiem podaj mi swój adres email

Podcast player

Podaj dalej! Niech te użyteczne treści trafią do jak

największej ilości osób!

Related posts

Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram