Kraków 19 – 21 kwietnia

Kraków 19 – 21 kwietnia

Zapraszam serdecznie na pierwsze szkolenie „Cud Narodzin – hipnoza w ciąży i do porodu”. Kurs odbędzie się w Warszawie w terminie 5 – 7 kwietnia 2013 roku, szczegóły lokalizacji zostaną podane osobom, które potwierdzą swój udział.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie „Cud Narodzin – hipnoza w ciąży i do porodu” przygotowane jest specjalnie z myślą o kobietach w stanie błogosławionym oraz dla osób, które będą im towarzyszyć w porodzie. Zachęcamy aby na szkolenie wziąć ze sobą partnera bądź przyjaciółkę.

W odróżnieniu od tradycyjnej szkoły rodzenia naukę hipnozy do porodu warto zacząć odpowiednio wcześniej. Dlatego na szkolenie zapraszamy wszystkie Panie po 12 tygodniu ciąży.

Gwarantujemy kameralne warunki szkolenia, w jednym szkoleniu bierze udział maksymalnie 6 par.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

Na szkoleniu poznasz techniki relaksacyjne odpowiednio skonstruowane dla kobiet w ciąży. Wielokrotnie doświadczysz stanu hipnotycznej relaksacji i transu, poznasz moc hipnotycznego znieczulenia i nauczysz się sztuki autohipnozy. Dzięki temu szkoleniu przygotujesz się do narodzin Twojego dziecka oraz poznasz sposoby na przeżycie ciąży w sposób spokojny, wolny od stresu i negatywnych emocji. Uwolnisz również lęki związane z porodem – na szkoleniu dowiesz się dokładnie jak przebiega poród, jakie są sposoby łagodzenia ewentualnego dyskomfortu a przede wszystkim dowiesz się jak stosować autohipnozę i hipnotyczne znieczulenie.

Dodatkowo otrzymasz zupełnie za darmo płyty z nagraniami programu „Cud Narodzin”, co pozwoli Ci na dalszą praktykę w domu!

Kiedy odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się w piątek po południu przez 3 do 4 godzin. Godzina rozpoczęcia jest ustalana tak, aby pasowała wszystkim uczestnikom szkolenia (jednak start nie może być później niż o 18.30). W sobotę i niedzielę zajęcia trwają od godziny 10 do godziny 18 z godzinną przerwą na obiad.

Ile kosztuje szkolenie?

Ponieważ jest to pierwsze szkolenie w Krakowie obowiązuje specjalna promocja 25% rabatu od standardowej ceny! Oznacza to, że za parę zapłacisz jedynie 375zł, a nie 500 jak jest to w normalnej ofercie!

Zapisy:

aby zapisać się na szkolenie wyślij email na adres: karolina (małpka) cud-narodzin.pl podając swoje imię i nazwisko oraz miasto i datę szkolenia, w którym chcesz wziąć udział. Prosimy również o podanie numeru telefonu abyśmy mogli potwierdzić przyjęcie rezerwacji.
rezerwacja miejsca jest potwierdzana po opłaceniu zaliczki w wysokości 100zł – reszta płatności może odbyć się gotówką pierwszego dnia szkolenia.

* Uwaga! szkolenie odbędzie się jeśli chęć udziału zgłoszą minimum 4 osoby/pary – w innym wypadku termin szkolenia może ulec zmianie

Related posts

Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram